FÜRST WILHELM

Oldenburg, narozen 2006, KVH 169, černý hnědák
otec: Fürst Heinrich, matka: Lady Scarlett po Sandro Hit
Drezurní výkonnost: S

 

 

 

 Lesklý černý tanečník s fascinujícím celkovým vzhledem, předurčený k drezuře. Suverénní ve vystupování, vybaven takovým pohybem, který se jen těžko hledá.

Drezurní crack s ukázkovým původem!

 

Fürst Wilhelm byl úspěšný ve stylových drezurních soutěžích a několik jich vyhrál, v sedle s Lukasem Fischerem vítězil v soutěžích stupně L a S. V roce 2012 excelovali na Landesturnier v Rastede, kde s oceněním 9,0 vyhráli titul Landeschampion 6ti letých drezůrních koní. Svůj 30ti denní test absolvoval v roce 2009 s nadprůměrným hodnocením. První potomci jsou ve stejném typu a mnoho z nich již obdrželo prémii.

Pro drezůru předurčený Fürst Wilhelm má aktuálně nejlepší původ.

Jeho předčasně uhynulý otec Fürst Heinrich zvítězil ve 30ti denním testu v roce 2001, dále byl vítězem mezi čtyřletými hřebci při oldenburském Körungu 2002  a v roce 2003 se ve Verdenu stal mistrem světa pětiletých drezurních koní. I přes předčasný odchod se rozvinul v absolutního producenta úspěšných koní, má přes 40 synů v chovu a přes 70 premiovaných dcer. V roce 2011 zvítězila jeho absolutně výjimečná dcera Woodlander Farouche, odchovaná v Anglii, na mistrovství světa pětiletých koní ve Verdenu. Fürst Heinrich jako otec, dále Sandro Hit, De Niro a Rubinstein I – úžasný původ!

Sandro Hit byl v roce 1999 Bundesšampionem a mistrem světa 6ti letých drezurních koní. Jezdec Dr. Ulf Möller se s ním dostal až na úroveň Grand Prix! K jeho nejúspěšnějším potomkům patří m.j. Sandro Classic, Show Star, San Rubin. Mit Sieger Hit, Soliman de Hus, Sir Willson, Sandrit, Stedinger, Stoiber či Samba Hit II.

Bába Lady Devinja a Fürst Heinrich dali velice úspěšného plemenného hřebce Froschkönig.

De Niro, kterého nalezneme ve třetí generaci, byl již jako 7mi letý úspěšný v soutěžích Grand Prix! Prabába Lady’s Rubin dala po hřebci Day Dream plemenného Dream Catcher.

  

Pedigree

 

Florestan I (Fidelio)

Fürst Heinrich

Dawina (Donnerhall)

Fürst Wilhelm

Sandro Hit (Sandro Song)

Lady Scarlett

Lady Devinja (De Niro)

 

 

 

alt

 

Uchovněn pro:

ČT, Oldenburg, Westfalen a Rheinland, všechny jihoněmecké svazy a svazy nových spolkových zemí.

 

alt

 

 

Připouštěcí podmínky:

- připouštěcí poplatek €850 (pro chovatele koní zapsaných do PK ČT sleva 35%)
- inseminace chlazeným spermatem

 

 

 

Potomci: