CHICO´S BOY

Holst., narozen 2000, KVH 169, hnědák
otec: Carpaccio, matka: Eluna H po Silbersee A.N.
Drezurní i parkurová výkonnost

alt

 

 

Chico´s Boy je multitalentovaný plemeník té nejlepší třídy, který se s indexy 131 bodů ve skocích a 128 v drezuře umístil v obou disciplínách mezi nejlepšími hřebci.

Vítěz s dvojitým nadáním!
Zařazen do akceleračního programu ČT!

 

 

 

 

Vítěz holštýnského Körungu 2002, který již přesvědčil o svých kvalitách i v chovu. Je prokazatelně jedním z mála multitalentů v současnosti, pasuje v podstatě ke každému původu a své jedinečné vlastnosti jako skvělé chody, jezditelnost a skokové schopnosti předává důsledně i svým potomkům.

Do věku šesti let již dospělo mnoho jeho uchovněných synů, např. Chat Qui Rit de L, Chico´s EGI, Chicos Son, Come and Fight nebo Chico´s Hero. Mnoho dcer bylo na přehlídkách premiováno, jako např. na elitní přehlídce premiovaných klisen v Oldenburgu, Hannoveru a Sachsen- Thüringenu. Nejstarší potomci jsou v roce 2013 devítiletí a již jsou úspěšní ve vysokých soutěžích.

Syn hřebce Carpaccio, jež mimo jiné vyhrál výkonnostní zkoušky hřebců, v roce 1996  a 1997 se kvalifikoval do finále  Bundesšampionátu 5ti letých drezurních koní ve Warendorfu. Devět synů Carpaccia se prosadilo v plemenitbě, mezi nimi např. Cabardino N, Carpalo, Casparino, Chandon, Clooney či Cruyff.  Dále bychom rádi zmínili úspěšné skokové potomstvo jako  Colibri (jezdec Tobias Bachl), Classic Line (jezdec Cora Ackermann-Ripke) nebo Catatani (jezdecAnna Maria Benner).

Otec matky Silbersee byl v letech 1980 s  Dr. Michaelem Rüpingem jedním z mezinárodně úspěšných hřebců ve skokovém sportu. Jeden z jeho plemenných synů Spender S byl úspěšný v pohárech národů.

Bába L-Cordula, sama úspěšná v  M/A-Springen, dala ještě několik skokově úspěšných potomků, jako např. Garibaldi či Clint LB.

Chico’s Boy pochází z holštýnské Stamm 104 z níž vžešli dále např. Aldan, Capitano, Caretano, Carloni, Carneval, Celano, Contendro I u. II, Conteur, Corland, Corlandus, Corretto, Cranach, Joliot, Landego, Landetto, Laurin, Leuthen I u. II, Lonely Boy, Lorcan, Medoc a Morphy, stejně jako mezinárodně úspěšní koně Retina, Athlet nebo Corlanda.

 

Pedigree


Caretino (Caletto II)

Carpaccio

Bettina II HSP (Lantaan)

Chico´s Boy

Silbersee A.N. (Silver Matal xx)

Eluna H

L-Cordula H (Cor De La Bryère)

 

 

Chico´s Boy byl vítězem v drezurních soutěžích, kvalifikovaný na Bundesšampionát a absolvoval vynikající 30-ti denní test ve Schlieckau.

V roce 2006 zvítězil se špičkovými známkami za jezditelnost (8,88) a skokové vlohy (9,03) v 70-ti denním testu v Neustadt/Dosse .

Na oldenburském Körungu 2006 byl uchovněn jeho syn Cevin Costner, který je v současné době velmi úspěšný v Youngster Tour na mezinárodních kolbištích v sedle s Janem Sprehe.

 

 

Uchovněn pro:

alt

ČT, Holstein, Hannover, Oldenburg, OS-International, Westfalen a Rheinland, pro všechny jihoněmecké svazy a svazy nových spolkových zemí.

Zařazen do hannoverského skokového programu.

Zařazen do akceleračního programu ČT!


 

 

 

 

 

 

Připouštěcí podmínky:

- připouštěcí poplatek €1000 (pro chovatele koní zapsaných do PK ČT sleva 35%)
- inseminace chlazeným spermatem

 

alt

 

 

 

 

Potomci:

alt
Cevin Costner