SWAROVSKI

Oldenburg., narozen 2004, KVH 170, vraník
otec: Sandro Hit, matka: St.Pr.El.St.Herzdame po Don Gregory
Drezurní výkonnost

alt

 

 

Jako rezervní vítěz oldenburského Körungu 2006 byl tento vysoce elegantní lesklý vraník od první chvíle jedním z nejžádanějších hřebců Německa.

Drezurní vítěz 30ti denního testu 2007!

 

 

 

 

 

Pohybový potenciál základních chodů a lehká jezditelnost se jeví jako optimální. Po svém velmi dobrém 30ti denním testu v Neustadtu Dosse 2007 tam absolvoval v roce 2008 i 70ti denní test, který dokončil jako třetí nejlepší ve velmi silném ročníku.

Ve sportu se od začátku mnohokrát umístil a vítězil i v soutěžích pro mladé koně (známky 9,5 za klus a cval), stejně tak i v drezurních soutěžích. Se známkou 8,6 se suverénně kvalifikoval na Bundesšampionát.

Na základě silného prvního ročníku, kdy mnoho hříbat po tomto hřebci obdrželo prémii, vysokého hodnocení v rámci testu hřebců a prvních sportovních úspěchů, byl Swarowski v rámci oldenburských dní hřebců 2008 ohodnocen 1b prémií pro drezurní hřebce.

V roce 2010 byl uchovněn a premiován jeho první syn Seine Hoheit. Mezitím vzrostl počet jeho synů v chovu na sedm a další následovali (Susu´s Boy, Saharasan, Shatterland a Scheun Kerl) . Jeho nejstarší potomci v roce 2012 již získávali první umístění a vítězství v drezurních soutěžích pro mladé koně. Získali tak svému otci ohodnocení 147 bodů a zařadili ho tak mezi 5% nejlepších drezurních hřebců v Německu.

 

Pedigree


Sandro Song (Sandro)

Sandro Hit

El.St. Loretta (Ramino)

Swarovski

Don Gregory (Donnerhall)

St.Pr.El.St. Herzdame

Heidemi (Rubinstein I)


Jeho otec Sandro Hit je v současné době považován za nejpopulárnějšího držitele krve  Sacramento Song xx, který se proslavil v Holštýnsku a přes hřebce Sandro rozšířil svoji popularitu chovatelům v Oldenburgu a Hannoveru. Sandro Hit byl v roce 1999 Bundesšampionem šestiletých drezurních koní a mistrem světa mladých koní v Arnheimu.

Matka St.Pr.El.St. Herzdame, zastupuje funkčníi a oblíbenou krevní kombinaci (Don Gregory x Rubinstein I) stejně jako spektakulární vítěz Körungu a mistr světa v drezuře Don Davidoff nebo Don Rubino.

Otec matky Don Gregory byl současně s kariérou plemeníka připraven do soutěží Grand Prix. Zvítězil a umístil se v Grand Prix, Grand Prix Special a Grand Prix-Kür.

Prabába Heidemi je pravou sestrou úspěšného drezurního Rubicona.

Rubinstein I ve třetí generaci byl v  roce 1990 světově proslulým drezurním hřebcem.

Mateřský kmen se může pochlubit špičkovými koňmi m.j. Floral Dance  a Stradivari. Ze stejného mateřského kmenu pochází premiované klisny, drezurní i skokoví koně nejvyšší třídy.

V dalších generacích najdeme hřebce jako např. Hessenstein/T., Wotan, Ortelsburg/T., Dekan a Christof I.

 

 

 

alt

Uchovněn pro:

ČT, Oldenburg, Hannover, Westfalen a Rheinland, všechny jihoněmecké svazy a svazy nových spolkových zemí.

 

 

 

Připouštěcí podmínky:

- připouštěcí poplatek €1000 (pro chovatele koní zapsaných do PK ČT sleva 35%)
- inseminace chlazeným spermatem

 

 

 

Potomci: