Quintero la Silla (EU)

Holštýn, nar. 1998

Otec: Quantum x matka: Ibara po Chamonix

 Zájemcům o kvalitní a výkonné parkurové potomky nabízíme nově možnost připouštění skvělým holštýnským hřebcem Quintero la Silla. Jeho otec - Quantum je jedním z nejvýznamnějších zlepšovatelů v chovu sportovních koní ve Francii. Matka je dcerou v USA legendárního hřebce Chamonix. Hřebec stojí ve Francii, ale ID jsou k dispozici v našem RC!

 

 

 Quintero je prvním z licentovaných synů hřebce Quantum. Jeho velký rámec a silná záď z něj činí jednoho z nejtalentovanějších holštýnských skokanů. Kvalita jeho skoku je především v síle a zároveň opatrnosti. V jeho žilách koluje krev nejúspěšnějších parkurových hřebců - Quidam de Revel, Caleto II, Calando I, Farnese, Ladykiller (A1/1). 

Tento plemeník je vhodný především na klisny, kterým chybí jiskra, jsou málo temperamentní nebo mají slabou záď. Rovněž je vyzkoušeným zlepšovatelem chovu u klisen po Caretino a Cento.

 

Pedigree

http://www.allbreedpedigree.com/quintero+la+silla

 

Výsledky

2001 - 70-denní výkonostní test v Landgestut Radegast s výsledky:144,15 (1.), Total 111,15 (6./24.)

2013 Breeding index: jump. 144 (92%), dres. 85 (90%)

Skóre 144 bodů z něj činí nejlepšího hřebce ve své výkonnostní třídě. S jezdcem Lars Bak Andersenem se kvalifikoval na Bundesschampionat jako 5 a 6- letý. V pěti letech se rovněž umístil na 5.místě na mistrovství světa v Lanaken ve třídě mladých koní.

2007 - V tomto roce zvítězil v mistrovství Schleswig - Holstýnska a umístil se ve Falsterbo, Padernborn a Mnichovské Grand Prix.

2008 - Pokračoval v úspěchu a umisťoval se na předních příčkách na Grand Prix a soutěžích národní úrovně v Brémách, Neumunsteru, Aachenu, Frankfurtu, Stuttgartu a Ženevě.

2009 - Zopakoval svůj úspěch na Grand Prix v Lipsku a Brémách.

2010 - Dokázal svoje kvality vítězstvím v Paříži a Ženevě.

2011 - Vyhrál Grand Prix v Brémách a Barcelona Nation Cup a Gucci Challenge v Paříži

2013 - Skončil na 6.místě na mistrovství světa v Gothenburgu.

 

Připouštěcí podmínky:

- inseminačně mraženým spermatem

- připouštěcí poplatek 1000 €