LORD WEINGARD

Oldenburg, narozen 2001, KVH 168, ryzák
otec: Lordanos, matka: Weinland po Landadel
Skoková výkonnost: S

 

 

Hřebec výjimečných kvalit, ve sportu i v chovu dokonale prověřený!

Zařazen do akceleračního programu ČT!

 

 

 

 Lord Weingard byl premiovaným hřebcem oldenburského körungu 2003. Následně absolvoval 30ti denní test s excelentním výsledkem (8,29) a obzvláště vyjímečným výsledkem skákání (8,63), což potvrdil v roce 2005 mnoha umístěními v soutežích na styl a v roce 2006 úspěšnou účastí na Bundesšampionátu ve Warendorfu.

Mezitím postoupil do mezinárodního sportu a v roce 2010 byl s Janem Sprehe velmi úspěšný v těžkých parkurech (např. Offenburg, Saint Lô/FRA, Neumünster, Zuidlaren/NL a Gera). Také v chovu se velmi dobře zapsal: jeho syn Lord Beckham zvítězil na meklenburském körungu 2010 v Redefinu. Nejstarší potomci jsou zatím úspěšní na parkurech střední obtížnosti.

 

Pedigree

 

Landos (Lord)

Lordanos

W-Ashley (Ahorn Z)

Lord Weingard

Landadel (Landgraf I)

Weinland

Weingard (Weinstern)

 

Lordanos je několikanásobný vítěz těžkého skákání a v současné době je jedním z nejjistějších skokových plemeníků. Přes 30 synů v plemenitbě, mezi nimi vice-Bundesšampion z roku 2006 a Springderbysieger z roku 2010 Lex Lugarl, mluví za vše...
Matka Weinland dala s hřebcem De Niro oldenburskou rezervní vítězku Die Weingard. Weinland sama je pravou sestrou mezinárodně úspěšné skokové klisny Lady Weingard (závodila v sedle s Markusem Beerbaumem) a sestrou plemenných hřebců Libertas, Lindenberg a Landkaiser. Mateřský otec Landadel byl jedním z nejúspěšnějších potomků slavného hřebce století Landgraf. Landadel dal v Oldenburgu tři vítěze korungu: Lagoheidor G, Landkaiser a Laudatio.
Bába Weingard byla sama úspěšná v soutěžích těžkého skákání. Přes Weinstern, Gotthard a Frustra II je garantována sportovní výkonnost mateřské rodiny.

 

Uchovněn pro:

ČT, Oldenburg, Westfalen a Rheinland, OS International a všechny jihoněmecké svazy a svazy nových spolkových zemí.

 Zařazen do akceleračního programu ČT!

 

 

Připouštěcí podmínky:

- připouštěcí poplatek €800 (pro chovatele koní zapsaných do PK ČT sleva 35%) 
- inseminace chlazeným spermatem

 

 

Potomci: