COLA ZERO

OS - Int., narozen 2008, KVH 166, hnědák
otec: Cola, matka: Quamina po Quidam´s Rubin
Skoková výkonnost

 

 

2. rezervní vítěz Korungu 2010 a skokový vítěz 30ti denního testu 2011!

 

 

 

 

 

 

 

Cola Zero byl Ic – premiovaným hřebcem a tím i druhým rezervním vítězem körungu oldenburských skokových koní ve Vechtě 2010. Tento sympaticky vystupující, dobře osvalený mladý hřebec z vlastního chovu hřebčína, udivuje energickým odrazem, ideálním skokovým lukem a bleskovou technikou nohou. V prosinci 2011 dokončil Cola Zero 30ti denní test ve Schlieckau se skvělým výsledkem a získal ideální známku 10,0 za skok a jako nejlepší skokový hřebec se vrátil zpět do Benstrupu.

Jeho otec Cola potvrzuje svou třídu ve skokovém sportu. Na Bundesšampionátu ve Warendorfu v roce 2006 zvítězil v jedné kvalifikaci známkou 8,8 a následující rok se kvalifikoval do finále znovu. V letech 2008 a 2009 byl velmi úspěšný v sedle s Janem Sprehe v mezinárodních soutěžích do úrovně T. Díky svým potomkům, kdy již v prvních ročnících byla mnohá hříbata prémiována, byl Cola v roce 2006 oceněn ve Vechtě hlavní prémií 1c. Nejstarší potomci jsou již úspěšní v základním sportu a vícekrát zvítězili ve stylových soutěžích pro mladé koně. V roce 2009 byl v Mnichově uchovněn jeho první syn Cosil. Matka Quamina přináší do původu Coly Zero díky Quidam´s Rubin, Quattro B a Zeus nejlepší francouzskou krev. Sama je velmi úspěšná, již ve svých osmi letech sbírá skvělá umístění v mezinárodním skokovém sportu.

 

Pedigree

 

Contender (Calypso II)

Cola

Lasina IV (Lasino)

Cola Zero

Quidam´s Rubin (Quidam De Revel)

Quamina

Blizarda (Quattro B)

 

 Cola Zero zastupuje originální oldenburskou linii klisen. Z ní pochází kolem 30 dekorovaných hřebců, m.j. Casino Berlin, Classic, Confiance, Conners, Dutch Danny, Florento, Igor, Indonese, Insider, International, Istafan, Locarno, Martell, Mortimer, Quidam’s As, Rosenkönig, Rosenstar S, Rubinrot, Sandro Song Junior, Weltstern, Welttraum a Westwind.

 

Uchovněn pro:

 ČT, Westfalen, Oldenburg a Rheinland, OS-International, všechny jihoněmecké 

svazy a svazy nových spolkových zemí.

 

 

 Připouštěcí podmínky:

- připouštěcí poplatek €800 (pro chovatele koní zapsaných do PK ČT sleva 35%)
- inseminace chlazeným spermatem