BERNSTEIN

ČT, narozen 2007, KVH 168 cm, strakoš
otec: Beethowen po Contender (Holst.), matka: Corona po Eurolines (KWPN)

alt

 

 

Elegantní strakatý teplokrevný plemenný hřebec s exkluzivními skokovými schopnostmi z holandské KWPN linie Samber. Navíc homozygot pro černou barvu!

 

 

 

 

 

 

 

Vyniká elegancí, výborným cvalem, technikou skoku a charakterem. Jediný strakatý teplokrevný hřebec s minimálně sedmigeneračním teplokrevným původem bez příměsi krve westernových plemene nebo plemen pony s tak kvalitním skokovým původem (dědeček je legenda holštýnského chovu Contender) v České republice. Hřebec je mimořádně charakterní (bez problémů stojí v boxe vedle klisny a je také přepravován ve vozíku s klisnou) a vyniká skvělou jezditelností a jednoduchostí na veškerou manipulaci. Uchovněn pro ECHA – ESV (Evropský svaz strakatých koní) a barockpinto holandsko.

Otestován jako homozygot pro černou barvu. Čtěte více zde http://www.tolmanservices.eu/cs/home/10-aktuality/128-tri-teplokrevni-hrebci-z-nasi-nabidky-testovani-jako-homozygoti-na-cernou-barvu

 

 

Pedigree

 

alt

 

Připouštěcí podmínky:

- připouštěcí poplatek 10 000 Kč (4000 kč jako základní poplatek a 6000 Kč doplatek za březí klisnu). Cena je včetně DPH.
- inseminačně čerstvým a mraženým spermatem

 

alt